Jdi na obsah Jdi na menu

Dětské hry a mleté maso

26. 7. 2018

Zdravíme všechny bez rozdílu věku! 

Hlásíme se s další zábavnou akcí, tentokráte pro malé i velké kamarády a přátele.

Rádi bychom se všichni sešli dne 18.8.2018 (ať žijí osmičky). A kde? Samozřejmě u Petra na chaloupce, abychom oslavili jeden svátek a připomněli si ,že se blíží konec prázdnin.

Připraveny jsou tentokráte dvě akce, které na sebe budou plynule navazovat. Které z nich se chcete zúčastnit, ponecháme zcela na Vašem výběru.

První z nich začne v 15.00 hod. a jedná se o zábavu pro děti i dospělé. Budou připraveny různé soutěže o ceny pro různě staré děti. Bude to např. střelba ze vzduchovky na terč, hod míčku na cíl, šipky, skákání v pytli, a jiné hry. Kdyby měl někdo ještě nějaký nápad na hru, budeme rádi.

Samozřejmě náš obětavý pořadatel zajistí občerstvení za úplatu, ceník bude na místě. Pokud by někdo mohl a chtěl pomoci s organizací a dozorem u některých soutěží, budeme více než rádi.

Plynule na hru naváže, jak jinak, zábava i pro dospělé. Náš veliký kamarád Otík,  muž s krásným a upřímným úsměvem, slaví svátek. Protože si zamiloval naši vesničku a její kulturní život, rád by to s námi oslavil. Akci by rád tematicky uskutečnil jako oslavu mletého masa, které máme všichni rádi. Podávat se bude tatarský biftek, hamburgery a další pochoutky, kterých jde vyrobit celá řada. K pití bude jako obvykle pivo a nealko. Se začátkem této akce se počítá zhruba na 18.00 hodinu.

Na závěr prosíme o nahlášení účasti a počtu dětí a dospělých, aby se mohly adekvátně připravit jak atrakce, tak ceny a i večerní rautík. Dejte, prosím vědět do 12.8.2018.

Toť o naší letní akci vše, pokud bude potřeba ještě doplníme.

Těšíme se.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář