Jdi na obsah Jdi na menu

Vinné klobásy

6. 12. 2017

Opět se hlásíme a zveme všechny přátele Skalan a dobrého jídla a pití na další akci. 

Jak již vyplývá z názvu, jedná se o vinné klobásy, v tomto případě jen o tzv. rychloakci na vánoce. Protože ne všichni budou celé svátky baštit kapra a řízky, je možnost si pro zpestření objednat i domácí vinné klobásy. 

Budou k dispozici u Petra na chaloupce (jak jinak) a to 22. prosince, aby byly čerstvé na svátky. 

Příprava začne ve 13.00 hodin. Kdyby chtěl nějaký dobrovolník pomoci s mletím a plněním, bude více než vítán. Jinak jsou zváni všichni, kdo si budou chtít nebo potřebovat trochu oddychnout od předvánočního kolotoče. K dispozici bude malý soudek piva a dobrá nálada. Můžete se zastavit i jen na kousek popovídání před svátky, bude to milé. 

Cena za 1 kg hotových klobásek se bude pohybovat mezi 110,- až 120,- Kč za kg, podle ceny zakoupeného masa, vína a ostatních surovin. Vzhledem k tomu že Petr (jako každý chlap) surovinami nešetří, máme se na co těšit.

Pokud budete mít zájem napište, prosím, objednávku  do příspěvků pod článkem a to do neděle 17. prosince. Hned v pondělí se objedná materiál. 

To je zhruba k předposlední letošní skalanské akci vše. Zastavte se na chvilku v předvánočním shonu a přijďte třeba jen "chvilku pobejt" na kousek přátelského popovídání. Těšíme se na Vás!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Také se hlásíme

(Honsovi, 17. 12. 2017 14:34)

Sice na poslední chvíli, ale přece. Dvě kilča udělají radost. Rádi se dostavíme a pokecáme :)

Hlásíme se...

(Smržovi, 9. 12. 2017 19:00)

Také se hlásíme o 1 - 1,5 kg. klobás a nabízíme pomoc s klobásami i s pivem.

Vinné klobásy

(Dobra, 6. 12. 2017 14:53)

Hlásím se na práci i k odběru (asi 2 kg hotových ) klobás.Mohu vzít el.mlýnek.